Fundacja Edukacyjna Perspektywy Ambasada USA

PARTNERZY PROGRAMU MENTORINGOWEGO

Vital Voices Poland Sieć Przedsiebiorczych Kobiet Międzynarodowe Forum Kobiet Professional Women's Network

13 niezwykłych kobiet zdecydowało się zostać mentorkami w naszym programie „Lean in STEM”. Poznałyście je, wybrałyście JEDNĄ z nich i wysłałyście swoją aplikację. Mentorki osobiście wybiorą spośród Was dziewczyny, których mentorowania się podejmą. Będzie to polegało na możliwości osobistego spotkania się i konsultowania swojej przyszłej kariery, wymianie doświadczeń i wspólnego poszukiwania dróg w zakresie rozwoju Waszego potencjału.

Dziękujemy za zgłoszenia do Programu - do końca maja dowiecie się, które z Was zostaną otoczone opieką Mentorek.

Program przeznaczony jest dla studentek i absolwentek wydziałów technicznych i ścisłych oraz dla doktorantek z politechnik.

Następna edycja - i kolejna szansa ubiegania się o udział w programie
- już w listopadzie 2015!

Krystyna Boczkowska

Prezeska Bosch Sp.z o.o.

Krystyna Boczkowska od ponad 25 lat współtworzy sukces Bosch w Polsce. Współpracę z firmą rozpoczęła w styczniu 1992 roku na stanowisku Kierownika tworzącego się lokalnego biuro Bosch, aby w 2006 r. zostać Prezesem Zarządu firmy. Należy do grona najbardziej wpływowych i przedsiębiorczych kobiet w Polsce

więcej...

Aplikuj!

Agnieszka Adamus

Menadżerka Działu Produkcyjnego, Fabryka Gillette, P&G

Jest odpowiedzialna za największy dział produkcyjny w fabryce Gillette w Łodzi. Ma pod sobą prawie 400-osobowy zespół – menedżerów operacyjnych, kierowników linii, liderów zespołu, inżynierów, techników.

więcej...

Aplikuj!

Katarzyna K. Ochocińska

Specjalistka ds. sprzedaży, Siemens

Pracuje w branży Oil & Gas, z którą związana jest od 8 lat. Obecnie jest odpowiedzialna za przygotowanie i prezentacje oferty handlowej w zakresie dużych i średnich stacji kompresorowych gazu ziemnego oraz utrzymanie długofalowych relacji z klientem.

więcej...

Aplikuj!

Katarzyna Walczyk-Matuszyk

Prezeska Stowarzyszenia Top 500 Innovators

Stoi na czele największej w Polsce organizacji pozarządowej - think-tanku skupiającego naukowców, specjalistów z zakresu transferu technologii oraz innowacyjności. Stowarzyszenie działa na rzecz skutecznej współpracy nauki z biznesem.

więcej...

Aplikuj!

Bożena Tyliszczak

naukowczyni z Politechniki Krakowskiej

Jest mistrzynią w pozyskiwaniu grantów na badania. Za swoje osiągnięcia naukowe otrzymała ponad 60 nagród i wyróżnień. W 2014 zdobyła wyróżnienie w Plebiscycie Krakowianin Roku 2014 w Kategorii Nauka, a 2015 roku została laureatką Stypendium dla wybitnych młodych naukowców Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

więcej...

Aplikuj!

Barbara Nowacka

Informatyczka, działaczka, kanclerz PJATK

Z wykształcenia jest informatyczką, ukończyła też studia na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA. Od 6 lat jest Kanclerką Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

więcej...

Aplikuj!

Prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow

Fizyk, b. rektor Uniwersytetu Warszawskiego

Od ponad 40 lat działa czynnie w obszarze nauk ścisłych. Dziedzina, którą uprawia to optyka informacyjna i fotonika łącząca w sobie elementy badań podstawowych i stosowanych.

więcej...

Kinga Piecuch

Prezeska SAP

Objęła stanowisko Prezesa Zarządu SAP Polska w styczniu 2014 roku. Odpowiada za całość działań SAP na polskim rynku. Jej kluczowym zadaniem jest umacnianie i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami oraz konsekwentne promowanie rozwiązań SAP.

więcej...

Karin Ahl

prezydent FTTH CE

Karin Ahl is the President of the FTTH Council Europe since March 2012. She started to get engaged with the FTTH Council Europe in 2009. She holds a Master degree in Political Science and Economics from the University of Linköping and graduated in 2001.

więcej...

Łucja Barbaszewska

Dyrektorka Sprzedaży Rozwiązań, Cisco

Z branżą informatyczną związana od ponad 14 lat. Pracowała zarówno dla dystrybutorów (DNS Polska, Arrow Group), integratorów (Solidex) jak i producentów (RSA Security, EMC). Od 2007 roku w Cisco Systems Poland.

więcej...

Aleksandra Kłapcińska

Inżynierka w Google (Londyn)

W czasie studiów zaczęła pracować jako developer Pythona. Tuż po ukończeniu studiów przeniosła się do Amsterdamu gdzie kontynuowała pracę w Python i założyła lokalny oddział PyLadies. Od 2014 pracuje w Google jako Site Relability Engineer.

więcej...

Kinga Panasiewicz

Naukowczyni, laureatka konkursu Intel

Ma 18 lat i pochodzi z Hrubieszowa. W prestiżowym konkursie dla młodych naukowców Intel International Science and Engineering Fair w USA zajęła 2. miejsce w kategorii medycyny i zdrowia.

więcej...

Maria Zakidalska

Intel Technology Poland

Pracuje w dziale Intela, który zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla serwerów używanych przez komputerowych gigantów. Odpowiada za zespoły zajmujące się tworzeniem procesów i narzędzi informatycznych wspierających produkcje oprogramowania.

więcej...

  • Partnerzy:
  • amazon
  • bosch
  • cemex
  • electrolux
  • microsoft
  • pg
  • schneider electric
  • siemens